http://s3r.news/vaccine-whistleblower-brandy-vaughn-found-dead/

Informátorku vakcín Brandy Vaughan našli minulý týždeň mŕtvu a zabili ju v jej dome.

Brandy Vaughan (47) bola pôvodne farmaceutickou zamestnankyňou, ktorá predávala liek Vioxx, liek proti bolesti predávaný spoločnosťou Merck. Nakoniec vyšlo najavo, že sa zistilo, že Vioxx zdvojnásobuje riziko mŕtvice a srdcových infarktov u ľudí.

Spoločnosť Merck vedome pokračovala v distribúcii liekov proti bolesti, pretože vedela o svojich potenciálnych nebezpečenstvách. Lekársky časopis Lancet odhaduje, že z užívania Vioxxu malo infarkt 88 000 Američanov a 38 000 z nich zomrelo. Spoločnosť Merck nakoniec musela vyriešiť najväčší farmaceutický spor v histórii, a to vo výške 4,85 miliárd dolárov pre tisíce ľudí.

Po uskutočnení metodickej kampane farmaceutického priemyslu zameranej na zisk pre ľudí skončil zamestnanec spoločnosti Merck. Opustila krajinu a odišla do Európy so slovami: „Uvedomila som si, že to, že je niečo na trhu, ešte neznamená, že je to bezpečné. Veľa z toho, čo nám hovorí zdravotnícky priemysel, jednoducho nie je pravda. ““

Aby sa bránila, založila neziskovú organizáciu Learn the Risk, aby odhalila nebezpečenstvo farmaceutického farmaceutického priemyslu vrátane vakcín a zbytočných liečebných postupov, ktoré spôsobili choroby a smrť u nespočetných ľudí mimo Merckových procesov. Namiesto toho svoj život zasvätila poskytovaniu prírodných, bezpečných a holistických liečebných možností ľuďom.

Brandy bola na misii a napáchala škody.

Program Learn The Risk vytvoril za tri roky viac ako štyridsať vzdelávacích akcií a zhromaždení.

Mesačný prenos LTR na webe bol viac ako 10 000.

A organizácia vytvorila viac ako 42 bilbordov s odhadovaným dosahom viac ako 30 miliónov ľudí.

Vedela však, že je v ohrození potom, čo sa vrátila so svojimi vtedy 6-mesačnými synmi do Spojených štátov a začala sa im vyhrážať smrťou.

Bolo to také zlé, že natočila 12-minútové video s podrobnosťami o domácich inváziách a zastrašovaní, ktoré znášala, aby si všetci boli vedomí tlaku a nebezpečenstva, v ktorom sa nachádzala.

Obťažovanie sa však nezastavilo, a tak šla na Facebook, aby napísala verejné vyhlásenie s podrobnosťami o tom, ako keby bola zabitá, aby vedeli, že to urobil farmaceutický farmaceutický priemysel.

A ako predpovedala, čoskoro došlo k tragédii. 7. decembra 2020 bola Brandy Vaughan nájdená mŕtva s jej 9-ročným synom Bastienom.

Každý, kto sa postaví proti vládnemu zisku, vie, aké je skutočné sledovanie, zastrašovanie, uväznenie a smrť pre tých, ktorí spochybňujú systém.

Jej syna môžete podporiť tu https://gogetfunding.com/in-honor-of-brandy-vaughan-learntherisk/ a pokračovať v jej odkaze a zdieľaním tohto článku pomôcť ostatným uzdraviť sa prostredníctvom prirodzených možností.